Vážení učitelia, objednávky na koniec školského roka stíhame. Objednávky doručíme do 5 pracovných dní. :)

Odznáčikovo poštou: Kreatívna aktivita pre malých aj veľkých

Odznáčikovo poštou: Kreatívna aktivita pre malých aj veľkých

Zabaviť deti škol(k)ou povinné, je občas poriadna fuška. Obzvlášť vo chvíli, kedy v nich chcete prebudiť aspoň trošku záujmu a kreativity. Čo tak skĺbiť vyššie uvedené s prekvapením pre ich najbližších? Pokiaľ vás zaujíma, o čo ide, neprestávajte čítať nasledujúce riadky a dozviete sa to!

Zábava s kúzelným výsledkom

V spolupráci s kreatívcami na slovo vzatými sme pre vás vymysleli unikátnu aktivitu, ktorá nesie rovnaký názov ako naše stránky. Ide o zábavu s názvom „Odznáčikovo“, ktorá predstavuje kreatívnu aktivitu pre malých aj veľkých.

Aktivita je určená hlavne predškolákom alebo deťom na prvom, či druhom stupni základnej školy, ktorí túžia po kreatívnom tvorení, ktorého výsledok urobí radosť rodičom, starým rodičom, tetám, kamarátom alebo ďalším obdarovaným šťastlivcom.

O čo ide?

Alfou a omegou nášho Odznáčikova je zábavný proces, počas ktorého deti s pomocou pani učiteľky alebo vychovávateľky nakreslia na predpripravené šablónky originálne obrázky a my ich následne premeníme na milé upomienkové predmety, alebo ďalšie drobné maličkosti (napríklad magnetky, vreckové zrkadielka, otvárače či medaile).

Hotový výrobok následne môžu deti darovať pri príležitosti Dňa matiek alebo otcov, Dňa seniorov, Valentína, Vianoc alebo ďalších významných udalostí. Vlastnoručne vyrobené darčeky pre celú rodinu sú kúzelnou pripomienkou detských čias, ktoré ani po rokoch nevyblednú. Všetky darčekové a upomienkové predmety totiž vyrábame z kvalitných a odolných materiálov vyznačujúcich sa dlhou životnosťou.

Odznáčikovo v 4 jednoduchých krokoch:

  1. Prvým krokom ku kúzelnému darčeku pre celú rodinu, je e-mail poslaný na adresu chcem@odznacikovo.sk.
  2. Akonáhle váš e-mail obdržíme, obratom vám zašleme inštrukcie a šablóny, na ktoré budú následne deti maľovať.
  3. Zaslané šablóny jednoducho vytlačíte, necháte na ne deti nakresliť obrázky, vystrihnete a pošlete k nám do Odznáčikova (kam hotové obrázky poslať, nájdete tu).
  4. Akonáhle vašu objednávku potvrdíme, obratom vás budeme informovať o jej konečnej cene a termíne dodania.

Čo by ste mali vedieť, ešte než s Odznáčikovom začnete?

Plánujete nechať deti vyrobiť kúzelné darčeky pri príležitosti Vianoc, Veľkej noci, Dňa matiek alebo inej významnej udalosti? Začnite riešiť celý proces s dostatočným predstihom!

Výroba odznakov totiž môže zabrať až dva týždne. A pre malých kreatívcov by bol oneskorený darček určený milovaným rodičom, starým rodičom alebo kamarátom skutočným sklamaním.

Máte obmedzený rozpočet alebo chcete na výrobe darčekov ušetriť? Dohodnite sa s ostatnými kolegami z ďalších tried alebo oddelení. Nielenže ušetríte na poštovnom, ale taktiež môžete získať zajímavú zľavu! Pri objednávkach nad 100 kusov činí výsledná zľava 10 % a u objednávok nad 250 kusov až 20 %!

Zaujíma vás, aké ďalšie aktivity môžete s Odznáčikovom spoločne s deťmi realizovať? Pozrite sa na hotové odznaky, ktoré navrhli naše šikovné ilustrátorky alebo si navrhnite vlastný motív!

K tomu poslúži náš intuitívny konfigurátor, kam nahráte zmienený motív alebo fotky detí v digitálnej podobe a jednoducho tak s našou pomocou vyrobíte milý darček pre rodičov, starých rodičov alebo kamarátov.

Chceli by ste o tejto netradičnej aktivite viac informácií? Pozrite sa na najčastejšie otázky, cenník alebo kontakty, prostredníctvom ktorých nám môžete napísať alebo zavolať!

Tak čo vy na to? :)


23. 3. 2021
Contact us

Ozvite sa nám

Zaujalo vás Odznáčikovo a chcete vedieť viac?

Budeme sa tešiť na správu.

mypinbuttons s.r.o.

+420 792 230 462 (9:00-17:00)

IČO: 09039147

Logo