Vážení učitelia, objednávky na koniec školského roka stíhame. Objednávky doručíme do 5 pracovných dní. :)

Stužky a šerpy Heart

Stužky a šerpy sú skvelým spôsobom, ako potešiť deti v škole, na športovom dni, v tábore alebo pri iných príležitostiach. Vytvorte si nápaditú kombináciu stužiek a odznakov, ktorá urobí radosť každému dieťaťu. Motív na odznaku môžete jednoducho doplniť napríklad názvom školy, triedou a školským rokom. Na našom webe nájdete aj kombináciu šerpy s odznakom, ktorú môžete použiť na pasovanie prváčikov, maturitné plesy alebo iné významné udalosti vašej školy, ako je koniec či začiatok školského roka, Deň detí alebo športový deň.

Stužky a šerpy

Vyberte si produkt

Stužky
Stužky

Chcete nádherné stužky s vlastným textom? Stačí prejsť na náš editor a navrhnúť si vlastný! Je to rýchle a pohodlné. Stužky sa hodia ako odmena na športový deň, Deň detí, alebo na začiatok či koniec školského roka. Tiež ich môžete použiť ako odmenu za účasť na súťažiach.

Šerpy
Šerpy

Potrebujete šerpy na rozlúčku s deviatakmi, pasovanie prváčikov, čitateľov, na koniec školského roka, či ako odmenu po športovom dni, Dni detí, alebo napríklad na Mikuláša? Potom nie je nič jednoduchšie ako si ich vytvoriť cez náš editor. Je to ľahké a zaberie to len pár minút!

Stužky s odznakom
Stužky s odznakom

Vyšperkujte odznaky pridaním troch krásnych stužiek, na ktoré si môžete vpísať ľubovoľný text. Ozvláštnite deťom športový deň, Deň detí, odovzdávanie vysvedčení alebo nástup do školy. Stužky si môžete pridať buď k našim motívom, alebo k vášmu vlastnému motívu. Vyberte si z niekoľkých krásne farebných stužiek.

Šerpy s odznakom
Šerpy s odznakom

Pridajte si k odznakom veľkú šerpu, na ktorú si môžete vpísať ľubovoľný text. Odmeňte deti na športový deň, Deň detí, odovzdávanie vysvedčení alebo nástup do školy. Šerpy si môžete pridať buď k našim motívom, alebo k vášmu vlastnému motívu!

Ako vyzerajú v realite?

Využite množstevné zľavy!

nad 50ks
doprava zdarma
nad 100ks
zľava 10 %
nad 250ks
zľava 20 %
nad 500ks
zľava 25 %

Trocha inšpirácie

Odznaky a ostatné výrobky z našej dielne sa dajú využiť pri mnohých príležitostiach, nechajte sa inšpirovať!

Contact us

Ozvite sa nám

Zaujalo vás Odznáčikovo a chcete vedieť viac?

Budeme sa tešiť na správu.

mypinbuttons s.r.o.

+420 792 230 462 (9:00-17:00)

IČO: 09039147

Logo