Vážení učitelia, objednávky na koniec školského roka stíhame. Objednávky doručíme do 5 pracovných dní. :)

Hľadáte originálny darček? Poradíme s jeho návrhom!

Hľadáte originálny darček? Poradíme s jeho návrhom!

Hľadáte originálne darčeky pre predškolákov alebo žiakov? Zároveň nechcete, aby sa z darčeku stal obyčajný lapač prachu? Pokiaľ ste aspoň na jednu z vyššie uvedených otázok odpovedali kladne, máme pre vás tip na originálne maličkosti, ktoré si sami (alebo s pomocou detí) navrhnete prostredníctvom nášho online konfigurátora! Ako s týmto pomocníkom efektívne pracovať bez zbytočných prešľapov a komplikácií? Máme pre vás jednoduchý a praktický návod, s ktorým to zvládnete ľavou zadnou! 

Robte radosť s nami!

Pretože radi robíme radosť ostatným, rozhodli sme sa spustiť web s názvom Odznáčikovo, prostredníctvom ktorého môžete behom pár minút navrhnúť originálny darček pri príležitosti zápisu do prvej triedy, lúčenia so škôlkou či školou, vysvedčenia alebo ďalších významných udalostí.

Behom pár kliknutí si sami navrhnete nielen konkrétnu drobnosť, ktorá môže slúžiť ako milá spomienka, ale tiež jej motív a konečný vzhľad. Na výber máte nielen odznaky, ale tiež magnetky, kľúčenky, otvárače alebo vreckové zkadielka. Pokiaľ vás zrovna nepobozkala kreatívna múza, môžete sa nechať inšpirovať niektorým z obľúbených motívov, ktoré sme už v minulosti vyrobili. 

Túžite po vlastnom motíve? Žiadny problém!

 

Máte v hlave skvelý nápad a chcete ho premeniť do podoby originálneho odznaku alebo ďalšieho upomienkového predmetu? Sem s ním!

V prvom rade kliknite na tlačítko v ľavej hornej časti stránky „Vytvorte si vlastný motív“ a v ľavom hornom rohu vedľa nápisu „Vyberte si výrobok“ zvoľte typ predmetu, ktorý si u nás plánujete nechať vyrobiť. Ako už sme zmienili vyššie, k dispozícií sú nielen odznaky, ale tiež magnetky, kľúčenky, otvárače alebo vreckové zrkadielka. 

Ďalším krokom je výber farebného pozadia predmetu. Nevybrali ste si žiadnu z navrhnutých farieb? Kliknite na tlačítko „+“ a konkrétnu farbu zadajte pomocou RGB kódu. Pre výber obľúbenej farby môžete použiť túto praktickú pomôcku

Teraz už môžete jednoducho nahrať vlastný motív alebo obrázok z počítača či internetu. Pripravili ste si vlastný motív vo formáte PDF? Inštrukcie pre formátovanie dokumentu a nahranie nájdete po stlačení tlačítka „Mám vlastný motív v PDF“.

Po vložení fotky alebo obrázku môžete predmet doplniť o originálny text, obľúbený citát alebo trebárs filmovú hlášku. Opäť si môžete intuitívne nastaviť nielen jeho veľkosť, ale tiež zakrivenie, vrstvenie, zarovnanie a font.

Predposledným krokom je navoleniu počtu kusov objednaných výrobkov. Chcete ušetriť na poštovnom alebo samotnej objednávke? Objednajte odznaky alebo ďalšie upomienkové predmety vo väčšom počte! Pri objednávkach nad 100 kusov vám odčítame 10 % z finálnej čiastky, pri objednávkach nad 250 kusov dokonce 20 %!

Je všetko v poriadku? Zadajte darčeky do výroby a začnite sa tešiť na výsledok! V opačnom prípade kliknite na posledné tlačítko „Pomoc“, kde nájdete odpovede na najčastejšie otázky, prípadne telefón alebo e-mailovú adresu, prostredníctvom ktorej sa budeme snažiť vyriešiť aj tie najzapeklitejšie dotazy a problémy.

Mohlo by vás zajímať: Odznaky a ďalšie predmety sa snažíme vyrábať bez zbytočných prieťahov. Pokiaľ sa ponáhľate, zvoľte expresnú výrobu, vďaka ktorej môžeme originálny doplnok vyrobiť ešte v rovnaký deň. Bežná doba výroby sa ale štandardne pohybuje okolo 3-7 pracovných dní odo dňa prijatia objednávky a to podľa vyťaženosti výrobných kapacít.


12. 7. 2021
Contact us

Ozvite sa nám

Zaujalo vás Odznáčikovo a chcete vedieť viac?

Budeme sa tešiť na správu.

mypinbuttons s.r.o.

+420 792 230 462 (9:00-17:00)

IČO: 09039147

Logo