Vážení učitelia, objednávky na koniec školského roka stíhame. Objednávky doručíme do 5 pracovných dní. :)

Od návrhu až po aktovku: Ako vyrábame odznaky pre radosť?

Od návrhu až po aktovku: Ako vyrábame odznaky pre radosť?

Kto sa pekne hrá, nehnevá!“ Toto porekadlo má v sebe viac pravdy, než sa môže na prvý pohľad zdať. Zabaviť deti rôzneho veku tak, aby si každé přišlo na svoje, je občas poriadna zaberačka. Našťastie existujú aktivity, ktoré deti nie len zabavia, ale umožnia im získať aj odmenu v podobe originálneho a vlastnoručne navrhnutého odznaku, ktorý môžu následne darovať alebo si ho nechať na pamiatku. Ako sa ale dostane obrázok z papiera až na detskú aktovku alebo tašku milovanej babičky? Poďte spoločne s nami na malý výlet po stopách výroby odznakov.

Výroba našich odznakov v kocke:

 

Od návrhu až po aktovku

 

Chcete deti zapojiť do zábavného Odznáčikova? Ako na to, sme si povedali v jednom z predošlých článkov. Výsledkom tejto unikátnej aktivity budú roztomilé návrhy, ktoré u nás premeníme na dokonalé darčeky alebo upomienkové predmety. Aby sa k vám a vašim deťom dostali len kvalitné výrobky, celému procesu výroby venujeme maximálnu starostlivosť a pozornosť.

Výrobe odznakov sa venujeme už od roku 2016 a neustále hľadáme nové možnosti, ako jednotlivé procesy ešte viac zdokonaliť. Všetky naše odznaky, otvárače, zrkadielka, medaily a ďalšie upomienkové predmety vyrábame ručne a to za použitia tých najkvalitnejších materiálov, ktoré sú zárukou dlhej životnosti. 

Ešte pred zadaním motívov do výroby každú objednávku starostlivo kontrolujeme a zameriavame sa hlavne na to, či je motív správne vycentrovaný, nie je príliš rozostrený, či sa v texte nenachádza zbytočná chybička, ktorá mohla vzniknúť krátkou nepozornosťou. Pokiaľ na nejaký nedostatok narazíme, obratom vás kontaktujeme a spoločne nájdeme rýchle a jednoduché riešenie.

Samotný proces výroby spočíva v tlači motívov na kvalitný fotopapier, s čím nám pomáhajú kvalitné inkoustové tlačiarne. Akonáhle sú odznaky hotové, znova prejdú dôkladnou kontrolou, behom ktorej zisťujeme, či je odznak správne a kvalitne vyrobený. Okrem toho sa zameriavame aj na bezchybné zatváranie špendlíka na odznaku (prípadne krúžku kľúčenky alebo spoju zrkadielka) aj to, či je vzhľadom k motívu v správnej polohe.

Ďalším krokom je ručné prepočítanie celej objednávky. Pri väčších objednávkach vždy prihodíme pár kúskov naviac. To pre prípady, kedy by sa nejaký odznak po ceste k vám zatúlal alebo zničil. Potom už zásielku starostlivo zabalíme a balíček plný radosti pošleme čo najrýchlejšie k vám.

Zaujíma vás o výrobe odznakov viac informácií? Pozrite sa na najčastejšie otázky, cenník alebo kontakty, prostredníctvom ktorých nám môžete napísať alebo zavolať!


31. 10. 2021
Contact us

Ozvite sa nám

Zaujalo vás Odznáčikovo a chcete vedieť viac?

Budeme sa tešiť na správu.

mypinbuttons s.r.o.

+420 792 230 462 (9:00-17:00)

IČO: 09039147

Logo